Atlete Anouk Vetter was mentaal geknakt na 6 onderdelen op de 7-kamp bij de WK atletiek in Doha. Ze kon het niet meer opbrengen de afsluitende 800 meter te lopen.
"Ik heb er geen plezier meer in", zei de Europees kampioene van 2016 na haar afmelding. Er was gek genoeg geen sprake van een blessure.
"Het zit al een tijdje niet goed in mijn hoofd, sinds de EK in Berlijn eigenlijk al, maar ik schaamde er bijna voor om het te vertellen. Ik dwong mezelf door te gaan, terwijl ik me eigenlijk meer rust had moeten gunnen", zei de Arnhemse, die bij de vorige WK in 2017 brons veroverde.
Breakdown
Op de 7-kamp in Doha draaide Vetter niet lekker. "In de 7-kamp kom je jezelf 1000 keer tegen. Het kogelstoten ging zo slecht, ik stortte wel 3 keer in. Ik heb het de 2e dag geprobeerd, maar ik kan me niet meer oppeppen. De olympische limiet had ik hier nog kunnen halen, maar zelfs dat interesseerde me niet. Dan weet je wel hoe ik eraan toe ben."