Vitesse doet zaken met Fred Rutten: Dauda komt over van Anderlecht

Vitesse doet zaken met Fred Rutten: Dauda komt over van Anderlecht

admin • 10:17, 01-02-2019 / Laatste Update: 23:39, 06-08-2024

Vitesse heeft de aanvaller Mohammed Dauda voor de rest van het seizoen toegevoegd aan de selectie. De club uit Arnhem huurt de 20-jarige Ghanees van Anderlecht met een optie tot koop.

Volgens technisch directeur Marc van Hintum is Dauda snel, technisch vaardig en beschikt hij over scorend vermogen. "Het is een speler die op de spitspositie inzetbaar is, maar ook op de flanken goed uit de voeten kan.” Dauda is nog in afwachting van een werkvergunning.

Doelgericht

"Vitesse is een grote club, dus ik ben erg trots dat ik daar deel van mag gaan uitmaken,” zegt Dauda. "Ik hoop dat ik veel doelpunten in het geel-zwart kan maken.”

Vitesse on Twitter

WelkomDauda De Ghanese spits komt op huurbasis over van RSC Anderlecht. Good to have you here, Mohammed Meer info➡️ https://t.co/tk1lvLKFKT #Vitesse #deadlineday