Olympique Marseille doet in Lille goede zaken in strijd om CL-ticket

Olympique Marseille doet in Lille goede zaken in strijd om CL-ticket

Robert Hüsken • 01:30, 17-02-2020 / Laatste Update: 20:03, 06-08-2024

Olympique Marseille heeft met het oog op deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League goede zaken gedaan. Het elftal van de Portugese trainer André Villas-Boas versloeg Lille in de Franse voetbalcompetitie: 1-2.

Marseille verstevigde daarmee de 2de plaats, goed voor rechtstreekse toegang tot het belangrijkste Europese clubtoernooi. De voorsprong op nummer 3 Stade Rennes is na 25 speelronden 11 punten. Koploper Paris Saint-Germain heeft 10 punten meer dan Marseille.

Strootman

Oranje-international Kevin Strootman kwam  - opnieuw - in de 89ste minuut als invaller in het veld bij Marseille, waar Reinildo Mandava en Darío Benedetto de doelpunten maakten. Strootman kreeg diep in blessuretijd nog een gele kaart.